Her ser vi noen fra ledelsen under en presentasjon ved skolestart.

Sølvi Nymo, Berit Iversøn, Runar Pedersen, Thorbjørn Avsnes, Torunn Bruun, Tom-Erik Forberg, Heidi Olsen og helt til høyre Morten Berg-Jensen

Rektor

Sølvi Nymo

35919203/92236915

solvi.nymo@t-fk.no

Studieleder

Morten Berg-Jensen

35919205/93443319

morten.berg-jensen@t-fk.no

Administrativ leder

Thorbjørn Avsnes

35919204/48213535

thorbjorn.avsnes@t-fk.no

Avd. leder Helse- og oppvekst

Berit Iversøn

35919213/99619780

berit.iverson@t-fk.no

Avd. leder Bygg

Runar Pedersen

35919214/91513398

runar.pedersen@t-fk.no

Avd. leder Elektro

Tom- Erik Forberg

35919212/91582129

tom-erik.forberg@t-fk.no

Avd. leder Fellesfag

Torunn E. Bruun

35919211/95269910

torunn.e.bruun@t-fk.no

Avd. leder TIP

Kai Roger Norborg

91562450

kai.roger.norborg@t-fk.no

Avd. leder Tilrettelagt

Heidi Olsen

35919235/95883358

heidi.olsen@t-fk.no

Publisert: 10.10.2016 / Oppdatert: 03.04.2018